27 Mayıs 2015 Çarşamba

Palmolive Thermal Spa Massage Banyo ve Duş Jeli

Bugün bloguma kokusu ile içimi ferahlatan Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli konuk oluyor.Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli

Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli, termal su mineralleri ve beyaz kil içeriyor. Kokusu nedense bana yaz mevsiminde okyanusun ortasında çiçeklerle dolu bir adada gibi hissettiriyor :)

Kıvamı yoğun, az bir miktarı rahatlıkla köpürüp tüm vücuda yetiyor. İçersindeki minik tanecikler cildi derinlemesine temizliyor. Duş jellerinin tanecik bulundurması sanki daha iyi temizliyormuş hissi yaratıyor bende. Bu yüzden bu tür duş jellerini kullanmak daha da hoşuma gidiyor. Daha önce yazısını yazdığım tanecikli Avon duş jellerini de buradan okuyabilirsiniz. 
Banyo sonrasında herhangi bir kuruma veya gerginlik hissi meydana gelmedi. Banyodan sonra her yer Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli kokuyor :) Tenimdeki koku kalıcılığı ise neredeyse 2-3 saat sürüyor. 

Ferah kokusu ve verdiği temizlik hissinden çok memnun olduğum için seyahat boylarından her zaman stoğumda bulunduruyorum. 

Sizler de yaz için ferah denizdeymiş gibi hissetmek istiyorsanız, Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli' ne şans verebilirsiniz.

Palmolive Thermal Spa Banyo ve Duş Jeli' ne Gratis, Watsons, Rossmann, Migros gibi kozmetik marketlerden 250 ml' lik ambalajlarda 6-7 TL' ya sahip olabilirsiniz.

Bir sonraki postta görüşmek üzere, hoşçakalın...

6 yorum:

 1. palm olive duş jellerini ben de severim yeni çıkan nanelisi istek listemde şu anda yaz için..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nane kokusunu ben de severim fakat bir duş jelinde nasıl olur bilemedim :)

   Sil
 2. Palmolive duş jelleri hem uygun fiyatlı hem de başarılı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle! Özellikle bu Thermal Spa' ya bayılıyorum :)

   Sil
 3. Fiyatının uygun olması birde renklerin cazibesine kapılmamak elde olmuyor bazen. Renginin güzelliğine baksana :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi :) Sanırım bundan sonraki Palmolive' im hindistan cevizli olanı olucak!

   Sil