13 Mayıs 2015 Çarşamba

Flormar Invisible Pores | Pore Minimizer

Günaydın! 

Bugün sizlere Flormar' ın Pin Up Koleksiyonuna ait Invisible Pores renkli makyaj bazından söz edeceğim. Pin Up Koleksiyonunu detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Yazıma ilk olarak benim bu ürünle tanışmama vesile olan ve bir çok konuda bilgisini esirgemeden yardımcı olan sevgili Deniz Ablam' a teşekkür ederek başlamak istiyorum :) Instagram profiline buradan ulaşabilirsiniz. Sanırım sadece ben değil tüm Instagram ailesine sevdirerek, bu ürünü Benefit Pore Proffessional' a uygun fiyatlı alternatif olarak gösterdi.
Öncelikle beni Instagram' dan takip edenler bilir, çok fazla ten makyajı yapmıyorum. Çok kapatıcılık gerektiği durumlarda bile BB kremleri yeterli buluyorum. Demin de bahsettiğim gibi Deniz Abla sayesinde bu ürüne şans vermek istedim. Zira kendisi bu ürünü tek başına kullanılabileceğinden de bahsetmişti. Hal böyle olunca ilk indirimde ben de bir Flormar Invisible Pores makyaj bazını almaya koştum :)

Flormar Invisible Pores, ipeksi ve hafif formülü ile gözeneklerin ve ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olacağını vaat ediyor.  Ayçiçek yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Tek başına veya fondötenin altına ince bir kat olarak uygulanabileceğini söyleniyor. Ürün Flormar Türkiye sitesinde 'Hem gözenekleri hem de çizgileri gizle!' sloganı ile satılıyor.
Peki ben nasıl kullandım, bendeki etkileri neler oldu?

Flormar Invisible Pores makyaj bazını, T bölgemde (en belirgin burnumun üzerinde) var olan gözeneklerimin gerçekten de uyguladığımda küçüldüğünü gözlemledim. En çok da güldüğüm zaman beliren ince mimik çizgilerim ve yüzümdeki renk eşitsizlikleri için denemek istemiştim. Ürünü denedikten sonra iyi ki de denemişim dedim! Mimik çizgilerimde aman aman bir etki gözlemledim diyemeyeceğim. Fakat cildimdeki renk eşitsizliklerini nötrlerken mat ve kadife gibi bir bitiş sağlıyor. Karma bir cilde sahip olduğum halde pudra kullanımı bile gerektirmiyor. 

Flormar Invisible Pores makyaj bazını, BB krem kullandığım günlerde birlikte de denedim. Tek başına kullandığımda gördüğüm etkilere ek olarak BB kremimin kalıcılığını da arttırıyor. Kullandığım BB krem gün içinde parlama yaptığı için T bölgeme makyaj bazını kullanmama rağmen pudra kullanmam gerekiyor. 

Benim gibi aldığı herşeyi koklayan biriyseniz, ürün hafif çiçeksi bir kokuya sahip. Kesinlikle rahatsız etmiyor :) 

Sizler de gözeneklerinizden ve renk eşitsizliklerinizden şikayetçi iseniz Flormar Invisible Pores makyaj bazına bir şans verebilirsiniz. Flormar Türkiye mağazalarından veya sitesinden indirimsiz 25 TL' ye sahip olabilirsiniz. 

Bir sonraki postta görüşmek üzere, hoşçakalın...1 yorum:

 1. Hello I'am Chris !
  I suggest you to publicize your blog by registering on the "directory international blogspot"
  The "directory" is 20 million visits, 193 Country in the World! and more than 20,000 blogs. Come join us, registration is free, we only ask that you follow our blog
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  Imperative to follow our blog to validate your registration.Thank you for your understanding
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.fr/search/label/Europe%20Turkey______391%20Members
  Happy Blogging
  ****************
  Thank you for following my blog - it is greatly appreciated! :o)
  i followed your blog, please follow back
  ++++++++++++++++
  Merhaba bi'şey Chris!
  Sana "dizini uluslararası blogspot" konulu kaydolarak blogunuza duyurmak için öneririm
  "Dizin" Dünyada 20 milyon ziyaret, 193 Ülke olduğunu! ve 20.000 'den fazla bloglar. Bize katılın gel, kayıt ücretsizdir, sadece bizim blogu takip rica
  Ben Uluslararası blog Sözlüğü Kayıtlı Olmak düşünün A Wonderful bloga sahip. Sizin Ülke Temsil Will
  Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret Ve Blogunuzu Adı Comment Lütfen
  Blog URL
  Sizin Ülke Listesine eklenecektir Yorum Oturumu'nda Çalıştırma Ülke Of Yer
  Sağ tarafta, "yeşil liste", tüm ülkeleri bulacak ve bunları tıklarsanız, o Ülkeden bloglar isimlerini bulacaksınız.
  Anlayışınız için registration.Thank size doğrulamak için blog takip Emir
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.fr/search/label/Europe%20Turkey______391%20Members
  Mutlu Bloglama
  ****************
  Benim blog takip için teşekkür ederim - bu büyük takdir! : O)
  Ben blogunuza izledi geri takip edin
  ++++++++++++++++
  Blogunuz için özel bir fiyat alın! en iyi dileklerle
  Saygılarımla
  Chris
  http://nsm08.casimages.com/img/2015/04/14//15041412142818874513169594.png

  YanıtlaSil