12 Mayıs 2015 Salı

Siyah Nokta Bandı Rituel de Beaute

Herkese Merhaba!


Bugün sizlere çok severek kullandığım Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici bantlardan bahsedeceğim.Paketin içinde 6 adet bant bulunmaktadır. Her bant ayrı ayrı paketlenmiş şekildedir. 

Ben bu bantları duşta açılmış gözeneklerime peeling işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanıyorum. Bantı uygulayacağım, bölgeyi hafif nemlendiriyorum ve yapıştırıyorum. Yeterli nemlilik olmazsa bantın yapışmayacağı belirtiliyor. 10-15 dk bant yapışıp iyice kuruyuncaya kadar bekliyorum. Bant kuruduktan sonra inanılmaz sertleşiyor. Bu yüzden bantı çıkarırken burun üzerinde  bulunan minik tüylerinizi de kökten alıyor.
Burnun özellikle köşelerinin çok iyi temizlendiğini görüyorum. Burnumun üzerindeki bir iki derin siyah nokta gözeneği hariç diğerlerini kökten temizlemiş oluyor. İçerisinde bulunan aloe etiki ile de tazelik verdiğini söylüyor. Fakat o koku bana biraz ağır geldi. 

Rituel de Beaute Siyah Nokta Bantlarını Bim marketlerinden 
3.95 TL' ye temin edebilirsiniz.2 yorum:

  1. Maalesef BİM'de en çabuk tükenen ürün galiba sizin olumlu paylaşımınızdan sonra sürekli takip ediyorum daha rastlayamadım, ilk fırsattan denemek istiyorum...

    YanıtlaSil