3 Haziran 2015 Çarşamba

Nivea Deodorant Fresh Natural Vücut Spreyi

Hazır havalar ısınmaya başlamışken mis gibi kokan çok ferah bir vücut spreyinden bahsetmek istiyorum: 
Nivea Deodorant Fresh Natural Vücut SpreyiPudrasız bir deodorant. İçerisindeki  okyanus özleri ile gün boyu ferahlık veriyor, ben hayatımda böyle temiz bir koku görmedim:) Ter kokusuna karşı 24 saat koruma sağlar diyor, ben çoğunlukla vücut spreyi olarak kullandığım için gün boyu ter kokusu yerine bu spreyin kokusunu alıyorum. Cilt ile uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir. Özellikle içerisinde alüminyum bulunmadığı için rahatlıkla kullanıyorum. Sanırım hayatım boyunca bıkmayacağım tek koku da bu olacak gibi gözüküyor:) 

Bu spreyi sadece yazın değil kışın da evde otururken kendimi iyi hissetmek adına Nivea Deodorant Fresh Natural Vücut Spreyi' ni kullanıyorum. Ben kokuların insanlar üzerinde olumlu/olumsuz etkilerine çok inanırım. Nivea Deodorant Fresh Natural Vücut Spreyi' nin de verdiği temiz ferah koku benim içimi açıp günümün güzel geçmesine katkıda bulunuyor sanki:)

Nivea Deodorant Fresh Natural Vücut Spreyi' ne kozmetik marketlerden indirimlerde 9-10 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. 

Bir sonraki postta görüşmek üzere...

4 yorum:

  1. Ben de çok severek kullanıyorum. Bir kutu bitince hemen yenisini alıyorum :)

    YanıtlaSil
  2. ben de kokusunu çok severim bunun..

    YanıtlaSil