11 Kasım 2015 Çarşamba

Note Copper 04 Göz Kalemi

Note markasına ait olan Smokey Eye Pencil serisinden 04 Copper rengi bugün blogumun konuğu.Asansörlü sisteme sahip olmayan kalemler özellikle seyahatlerde kullanışsız gelmesine rağmen, kalemin rengini o kadar çok sevdim ki bu eksikliği göz ardı ettim :) Kalemin arkasında uyguladığınız kalemi kolaylıkla dağıtmanız için bir fırça aplikatör bulunuyor.

Kalemin yapısı yumuşacık, kolay sürüm sağlıyor, arkasındaki fırça sayesinde de kolay dağıtıp smokey görüntü elde edebiliyorsunuz.
Rengi, içinde hafif ışıltılar bulunan bakır ile kızıl karışımı diyebilirim. Kalem yumuşak yapılı olmasına rağmen, göz üzerinde far bazı ile herhangi bir akma bulaşma problemi yaratmadı, Fakat göz altlarında özellikle içindeki ışıltılar gün sonunda yanaklarınıza kadar düşüyor :)

Göz içine de deneme yaptım, 1-2 saate kalmadan göz pınarlarının olduğu köşelerde birikme oluyor.

Tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurarak, göz üzerinde severek kullandığım bir göz kalemi oldu. İndirimsiz 19.90 TL olan bu kalemi, ben indirimde 9 TL civarına satın almıştım.

3 yorum:

 1. renge o kadar bayılmıştım ki Ankara dahil her yerde arayıp sonunda buldum renk harika ama kalem çok yumuşak ve çok çabuk bitiyor :-((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah ablacım, keşke haberim olsaydı ben sana alıp yollardım :)

   Sil
  2. teşekkür ederim tatlım düşünmen yeter :-)))

   Sil